LodeRunner - tto hru som kedysi mal na Didaktiku a vemi sa mi pila,
tak som si chcel tak urobi, ale nedokonil som to plne.
Inteligencia botov je vemi slab ;o). Be 80x50 v text. reime.

Autor: Johny